Przejdź do treści
darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 500zł

Pierwsza kolekcja

Nasza pierwsza kolekcja INTO THE WORLD odzwierciedla wizję małego podróżnika, który wrócił z dalekiej podróży, gdzie zobaczył po raz pierwszy na żywo zwierzęta, które wcześniej znał tylko z książek. Za pomocą abstrakcyjnych plam odtwarza zapamiętane zwierzęta często w przewrotnych kolorach – kreując swój własny nowy świat pełen przygód.

O NAS

Czy jest tu jakaś podróżniczka lub podróżnik?

Tak? To świetnie się składa!

MININO powstało właśnie dla Was!

Świat najmłodszych

Chyba się z nami zgodzicie, że tak naprawdę tylko dzieci potrafią brać życie pełnymi garściami. Poznają świat bez dorosłych uprzedzeń. Ich pierwsze doświadczania są stuprocentowo prawdziwe, naturalnie piękne.

Eksploracje naszej planety zaczynają od świata roślin i zwierząt. To nas inspiruje, dlatego też chcielibyśmy towarzyszyć Waszym dzieciom w podróżach bliskich i tych dalszych.

Minino to…

Jesteśmy nową marką odzieżową dla dzieci.

Po wielu miesiącach prac koncepcyjnych i niezliczonych prób udało się doprowadzić cały proces produkcyjny do końca.

Od samego początku kierunki działań wyznacza nam naturalność, ekologia, estetyka, transparentność.

Dla Minino los planety, z mieszkającymi na niej małymi obywatelkami i obywatelami, nie jest obojętny.

Gdyby nie Teo

Inspiracją do stworzenia naszej marki był nasz syn – Teo, od początku swojego życia podróżnik. Mama – Marta od wielu lat marzyła o założeniu swojej marki. Narodziny Teo jej w tym pomogły. Pierwszy rok życia naszego dziecka to solidnie, podwójnie przepracowany czas. Mamy nadzieję, że z sukcesem rodzicielskim i biznesowym 🙂